Gunfactor 10 bestaat uit een groep online
professionals die al ruim 10 jaar met
veel plezier samenwerken.

Ineke Kuiper van Gunfactor 10

Ineke Kuiper
Oprichter Gunfactor 10

ineke@gunfactor10.nl
Chief / Strategisch consultant /
Projectleider / Online duizendpoot

Marc van Gunfactor 10

Marc Burggraaf
Partner Gunfactor 10

marc@gunfactor10.nl
Accountmanagement / Strategisch consultant /
Designer / Online marketing

Judy Bralds van Gunfactor 10

Judy Aubrain
Projectmanager

judy@gunfactor10.nl
Projectleider / Accountmanagement /
Online marketing / Digitaal samenwerken

Linda van Maanen van Gunfactor 10

Linda van Maanen
Communicatiespecialist

linda@gunfactor10.nl
Tekstschrijfster / Online communicatie /
Public Relations

Leon Tindemans van Gunfactor 10

Leon Tindemans
Social Media specialist

leon@gunfactor10.nl
Community manager / Social Media trainer /
Online marketing

Don Engelbracht van Gunfactor 10

Don Engelbracht
Projectmanager

don@gunfactor10.nl
Projectleider / Online marketing /
Online communicatie

Jeroen de Rooij van Gunfactor 10

Jeroen de Rooij
Developer

jeroen@gunfactor10.nl
Webbouwer / Contentmanager /
Online marketing

Pete Mulder
Developer

pete@gunfactor10.nl
Webdevelopment / Programmeur /
Technische alleskunner

Leeg rozet van Gunfactor 10

Jij?
Open sollicitaties zijn welkom!

vacatures@gunfactor10.nl
Aanpakker / No-nonsense /
Liefde voor online

Samenwerking

De mensen achter Gunfactor 10 zijn zelfstandige online professionals met ieder een eigen expertise. Gunfactor 10 verbindt deze expertises, afhankelijk van de vraag van de klant, tot daadkrachtige teams. Op die wijze leveren wij effectieve online projecten op waar onze klanten en wijzelf blij van worden.

Wanneer je gezamenlijk goede projecten oplevert, geeft dat een goed gevoel voor de klant maar ook voor het team. Hierdoor blijft het fijn om met elkaar samen te werken en doen de meesten van ons dat al meer dan 10 jaar.

Doen wat je zegt

Doen wat je zegt is een vanzelfsprekendheid voor Gunfactor 10. Door de jaren heen hebben wij ons wel eens verwonderd dat dit blijkbaar niet voor iedere organisatie of persoon een standaard eigenschap is.  Vandaar dat we het extra willen onderstrepen.

Wanneer je een project aangaat met Gunfactor 10 is helder communiceren, de klant op de hoogte houden en regelmatig afstemmen een onderdeel van de samenwerking.  Ons team werkt niet alleen samen, wij werken samen met de klant zodat we ook samen trots kunnen zijn op het resultaat.